O autorze
Z wykształcenia kulturoznawca i etnolożka, z zamiłowania podróżniczka i wierna fanka dobrego wzornictwa. Blog będzie poświęcony szeroko pojętemu designowi - polskiemu i zagranicznemu.
Opowiem o zjawiskach, projektach i ideach pięknych i zapierających dech w piersi.
Kontakt: nbaran@onet.pl

Wielofunkcyjne fotele

pinterest
Jaki powinien być idealny fotel? Jakie funkcje powinien spełniać? To pytania nad którymi zastanawiają się projektanci mebli od długiego czasu. Zobaczcie efekty ich kreatywności!

Fotel idealny jest meblem wielofunkcyjnym. Łączy w sobie miejsce do siedzenia, biblioteczkę na książki, miejsce pełnego relaksu. Dzięki swojej złożonej i nietypowej budowie pozwala zaoszczędzić miejsce, dzięki czemu doskonale nadaje się do niewielkich rozmiarów mieszkań.

Ciekawy, nowoczesny design upiększy wnętrze w oryginalny sposób. Połączenie fotela ze schowkiem na wino to pomysł oryginalny i bardzo użyteczny. To mebel wprost wymarzony dla sommeliera. Wino z wdziękiem leżakuje sobie we wnętrzu mebla, zachwycając gości pomysłowością i odwaga projektu.

Ten zaskakujący pomysł wydaje się idealny w swojej prostocie. Widzimy tu mebel, który łączy w sobie dwie funkcje - siedzenia i stolik. Zależnie od naszych potrzeb może zmienić swoją naturę w parę chwil.

Oto miejsce idealne dla miłośników czytania. Wygodny, estetycznie wykonany pozwala zatopić się w lekturze, odłożyć ją w razie znudzenia, zdrzemnąć się i znów wrócić do czytania bez ruszania się z fotela.
Któy podoba Wam się najbardziej?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...